Habesh Coffee

7
29 1729

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Aricha 250 g 146
  Etiópska káva Habesh Aricha 250 g svetlé praženie
  Skladom

  Jednodruhová káva z regiónu Yirgacheffe. Aricha je pražená tak, aby sme maximalizovali chuť moderného ovocného espressa. Šetrným pražením si káva zachováva svoju príjemnú ovocnú aciditu.


  €9 / ks
     
 • Guadena 250 g 152
  Etiópska káva Habesh Guadeňa 250 g
  Skladom

  Stredne tmavé praženie zachováva v káve jej lahodné chute, ktoré vás nikdy neomrzia. Habesh Coffee Guadeňa je veľmi ľahká, krásne vonia a chutí vynikajúco s mliekom aj bez neho.


  €7,50 / ks
     
 • Aricha 250 g 181
  Etiópska káva Habesh Aricha 1000 g
  Skladom

  Jednodruhová káva z regiónu Yirgacheffe. Aricha je pražená tak, aby sme maximalizovali chuť moderného ovocného espressa. Šetrným pražením si káva zachováva svoju príjemnú ovocnú aciditu. Veľké 1000 g balenie.


  €29 / ks
     
 •  
 • Guadena 250 g 182
  Etiópska káva Habesh Guadeňa 1000 g
  Skladom

  Stredne tmavé praženie zachováva v káve jej lahodné chute, ktoré vás nikdy neomrzia. Habesh Coffee Guadeňa je veľmi ľahká, krásne vonia a chutí vynikajúco s mliekom aj bez neho. 1000 gramové balenie.


  €24 / ks
     
 • Aricha Natural Anareobic 250 g - Habesh Special Edition Novinka Tip 263
  Aricha Natural Anareobic 250 g - Habesh Special Edition
  Skladom

  Existuje len 120 balíčkov tejto kávy. Tu sa jej výnimočnosť však nekončí. Keď v etiópskom regióne Aricha vo výške 1950 – 2150 m n. m. farmári z Testi Coffee dokončili zber červených bobúľ, vložili ich do veľkých vzduchotesných vriec. Do každého presne 15 kg. Bobule nechali fermentovať dva dni pri stálej teplote 17 – 18 °C. Aby sa naplno rozvinula skrytá chuť jahôd, višní a limetky, sušili kávové bobule na tzv. afrických posteliach 25 dní. Potom z nich vybrali tie najlepšie, nasypali ich späť do vzduchotesných vriec a nechali dozrievať 60 dní. I tieto vrecia prispeli k výnimočnej kvalite našej kávy. Ešte dôležitejšiu úlohu tu však zohrala Dorota z Karma Coffee v Liptovskom Mikuláši, ktorá zrno upražila. Kúpou tejto kávy si nielen doprajete skutočný pôžitok, ale navyše podporujete drobných farmárov z Testi Coffee. A tí vďaka vašej pomoci pomáhajú s výstavbou škôl, čistých studní či kúpou školských pomôcok vo svojej komunite.


  €19,50 / ks
     
 • kochere debo Novinka 264
  Kochere Debo Natural 250 g - výberová káva Výberová káva Etiópia
  Skladom

  Svetlo pražené zrnková, výberová káva arabika. Ideálna pre milovníkov filtrovanej kávy či moderného ovocného espressa. Čerstvý zber tejto sucho spracovanej kávy je dovezený letecky, z priamo z Etiópie od nášho dodávateľa Testi Speciality Coffee. Praží ju šikovná pražiarka Dorota z Karma Coffee v Liptovskom Mikuláši. Táto kombinácia zaručuje, že žiadny milovník etiópskych "naturáliek" neoľutuje žiadny dúšok tejto výberovky.


  €12,50 / ks
     

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby sme Vám mohli zaistiť lepšie užívateľské prostredie. Ďaľšie informácie nájdete v dokumente Zásady spracúvania osobných údajov a používanie cookies.