Habesh Coffee Shop

Útulnú prevádzku s našou kávou nájdete na Obchodnej ulici 5 v Žiline. Habesh Coffee Shop vám ponúka naše vlastné etiópske kávy, kávové mlynčeky a šáločky. So sebou si môžete odniesť  lahodnú kávu, kvalitnú horúcu čokoládu, čaje aj chutné čerstvé koláčiky od lokálnych výrobcov. 

Milovníci kvalitnej čokolády si u nás môžu vybrať z darčekových balení slovenských čokolád značky LYRA alebo čokolády a pralinky vyrobené v Žilina v rodinnej firme DP Chocolate.

Habesh Coffee Shop je spojenie jedinečnej kávovej chute, arómy a dizajnu, ktorý navrhla šikovná mladá Žilinčanka Natália Prekopová a zrealizovala skupina Pure Junk pod vedením vždy usmiatej Majky Demjanovičovej.

Príďte na vlastnej koži zažiť kúsok Etiópie, zahriať sa teplou kávou či čajom a pochutnať si na voňavých koláčoch. Nakúpite tu darčeky pre svojich známych. Veríme, že si pochutnáte a budete sa cítiť príjemne a odídete od nás spokojní. 

habesh2

Adresa (odberné miesto eshopových objednávok a Zásielkovne):
Habesh Coffee Shop

Obchodná ulica 5  
010 08 Žilina

Otváracie hodiny platné od 24.8.2020:
PON - PIA: 8.00 - 17.00 hod.
SOB: 13.00 - 17.00 hod.

Vchod z ulice Vysokoškolákov, vedľa Klientského centra – Europalace.

Parkovanie je možné pred vchodom.

 

Záznamy neboli nájdené...

Tento web používa súbory cookies, aby sme Vám mohli zaistiť lepšie užívateľské prostredie. Ďaľšie informácie nájdete v dokumente Zásady spracúvania osobných údajov a používanie cookies.