Etiópska káva Habesh Guadeňa 250 g

 

Stredne tmavé praženie zachováva v káve jej lahodné chute, ktoré vás nikdy neomrzia. Habesh Coffee Guadeňa je veľmi ľahká, krásne vonia a chutí vynikajúco s mliekom aj bez neho.

Dostupnosť Skladom
€7,50 / ks
   
Kód tovaru 152
Značka Habesh Coffee
Kategória Čerstvá etiópska káva
 

ZRNKOVÁ KÁVA HABESH GUADEŇA

Zrnková káva Habesh Coffee Guadeňa je jednodruhová káva z regiónu Limu. 

Jemná kávička, ktorú si zamiluje celá rodina. Stredne tmavé praženie zachováva v káve jej lahodné chute, ktoré vás nikdy neomrzia. Habesh Coffee Guadeňa je veľmi ľahká, krásne vonia a chutí vynikajúco s mliekom aj bez neho.

Guadeňa znamená v Amharčine priateľ. V Etiópii je káva dôležitou súčasťou kultúry a každodenného života. Káva je zároveň symbolom návštev a stretnutí priateľov nielen v Etiópii, ale aj u nás. Tak prečo si nevychutnať túto výnimočnú kávičku s priateľmi hoci aj každý deň?

Pôvod kávy
Región Limu, Etiópia

Čerstvá káva
Každá káva Habesh je vždy čerstvo pražená, keďže sa praží 2 krát v mesiaci.

Balenie
Zrnkovú kávu balíme do praktických uzatvárateľných vreciek s ochranným filtrom. Prázdne vrecká patria do odpadu s viacvrstvovými obalmi (tetrapak).

Spôsob praženia
Stredne tmavé praženie

Hmotnosť
250 gramov

Pražené ne Slovensku

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookies, aby sme Vám mohli zaistiť lepšie užívateľské prostredie. Ďaľšie informácie nájdete v dokumente Zásady spracúvania osobných údajov a používanie cookies.