Etiópska káva Habesh Aricha 250 g svetlé praženie

 

Jednodruhová káva z regiónu Yirgacheffe. Aricha je pražená tak, aby sme maximalizovali chuť moderného ovocného espressa. Šetrným pražením si káva zachováva svoju príjemnú ovocnú aciditu.

Dostupnosť Skladom
€9 / ks
   
Kód tovaru 146
Značka Habesh Coffee
Kategória Čerstvá etiópska káva
 

ZRNKOVÁ KÁVA HABESH ARICHA

Zrnková káva Habesh Coffee Aricha je jednodruhová káva z regiónu Yirgacheffe. Aricha je pražená tak, aby sme maximalizovali chuť moderného ovocného espressa. Šetrným pražením si káva zachováva svoju príjemnú aciditu a ovocné chute.

Aricha (čítaj Ariča) je obec v okrese Yirgacheffe, kde bola káva mokrou metódou spracovaná na stanici Testi Adorsi Washing Station. Našu kávu sme  pomenovali Aricha, podľa obce, v ktorej náš etiópsky partner a dodávateľ kávy Testi Speciality Coffee postavil základnú školu.

 

Pôvod kávy
Región Yirgacheffe, Etiópia

Čerstvá káva
Každá káva Habesh je vždy čerstvo pražená, keďže sa praží 2 krát v mesiaci.

Balenie
Zrnkovú kávu balíme do praktických uzatvárateľných vreciek s ochranným filtrom. Prázdne vrecká patria do odpadu s viacvrstvovými obalmi (tetrapak).

Spôsob praženia
Stredne svetlé praženie

Hmotnosť
250 gramov

Pražené ne Slovensku

 

 

 
Hmotnosť 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookies, aby sme Vám mohli zaistiť lepšie užívateľské prostredie. Ďaľšie informácie nájdete v dokumente Zásady spracúvania osobných údajov a používanie cookies.