Novinka
 

Etiópska káva Habesh Limited 250 gr.

Neohodnotené
 

Svetlo pražená zrnková káva, ktorá je príjemne acidná a plná výrazných ovocných chutí. Ideálna je na prípravu filtrovanej kávy pre milovníkov "výberoviek".

Dostupnosť Skladom
€9,50 / balenie
   
Kód tovaru E003
Kategória Čerstvá etiópska káva
 

ZRNKOVÁ KÁVA HABESH LIMITED, 100 % SINGLE-ORIGIN ARABICA 100 % ETIÓPIA

Zrnková káva Habesh Coffee Limited je jednodruhová svetlo pražená káva. Vďaka šetrnému praženiu sú zachované a zvýraznené všetky jej očarujúce chute. Najlepšie si ju vychutnáte pripravenú ako filtrovanej kávy, no určite neolutujete ani príjemne acidné espresso.

Pôvod kávy
Pri pražení Habesh Coffee Limited používame kávu vždy z inej plantáže (alebo "washing station"), a tak si zakaždým vychutnáte novú chuť nezameniteľnej Etiópie. Nechajte sa prekvapiť vždy niecim novým. 

Čerstvá káva
Každá káva Habesh je vždy čerstvo pražená. Avšak netreba zabúdať, že úplne čerstvo upražená káva nie je najlepšia. Z našich skúsenosti odporúčame počkat 1-2 týždne od upraženia. 

Balenie
Zrnkovú kávu balíme do praktických uzatvárateľných vreciek s ochranným filtrom. Prázdne vrecká patria do odpadu s viacvrstvovými obalmi (tetrapak).

Spôsob praženia
Svetlé praženie

Hmotnosť
250 gramov

Hmotnosť 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookies, aby sme Vám mohli zaistiť lepšie užívateľské prostredie. Ďaľšie informácie nájdete v dokumente Zásady spracúvania osobných údajov a používanie cookies.