Etiópska káva Habesh Limited 250 g

 

Svetlo pražená zrnková káva, ktorá je príjemne acidná a plná výrazných ovocných chutí. Ideálna je na prípravu filtrovanej kávy pre milovníkov "výberoviek".

Každé praženie iná káva! Momentálne je v ponuke Natural Sidamo.

 
Dostupnosť Skladom
€9 / balenie
   
Kód tovaru E003
Kategória Čerstvá etiópska káva
 

ZRNKOVÁ KÁVA HABESH LIMITED, 100 % SINGLE-ORIGIN ARABICA 100 % ETIÓPIA

Zrnková káva Habesh Coffee Limited je jednodruhová svetlo pražená káva. Vďaka šetrnému praženiu sú zachované a zvýraznené všetky jej očarujúce chute. Najlepšie si ju vychutnáte pripravenú ako filtrovanej kávy.

Pôvod kávy
Pri pražení Habesh Coffee Limited používame kávu vždy z iného regiónu Etiópie, a tak si zakaždým vychutnáte novú chuť nezameniteľnej Etiópie. Nechajte sa prekvapiť vždy niečím novým. 

Čerstvá káva
Každá káva Habesh je vždy čerstvo pražená. Avšak netreba zabúdať, že úplne čerstvo upražená káva nie je najlepšia. Z našich skúsenosti odporúčame počkat 16-20 dní od upraženia. 

Balenie
Zrnkovú kávu balíme do praktických uzatvárateľných vreciek s ochranným filtrom. Prázdne vrecká patria do odpadu s viacvrstvovými obalmi (tetrapak).

Spôsob praženia
Svetlé praženie

Miesto praženia
Karma Coffee, Liptovský Mikuláš

Hmotnosť
250 gramov

Hmotnosť 250 g
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 13.9.2020
The best coffee in Zilina region and one of the best in Slovakia. Really recommended for Espresso, in tones of chocolate, nuts and red fruit. We love Habesh Limited and Aricha!
5
PS Avatar autora | 19.7.2020
maximalne spokojny
 
Tento web používa súbory cookies, aby sme Vám mohli zaistiť lepšie užívateľské prostredie. Ďaľšie informácie nájdete v dokumente Zásady spracúvania osobných údajov a používanie cookies.